| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1750 g na sztukę |
| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | IP65 ANTYSTATYCZNY |
| Kolor | BIAŁY LUB CZARNY DOSTOSOWANY |
| waga | 470 g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Jako obraz |
| waga | 350g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |