1Specyfikacje techniczne
2.Właściwości mechaniczne i adaptacyjność środowiskowa
| Materiał tablicy paneli i kluczy | SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Materiał płyty bazowej | Stopy aluminium |
| Kluczowy cykl życia | 2ml min. |
| Siła naciśnięcia klucza | 2 ~ 3N |
| Długość przejazdu klucza | 2 mm |
| Wymiary | 424*148*55MM |
| Waga |
1750 g |
| Temperatura pracy | -40°C+65°C |
| Op. RH | 10 ‰ 95% |
| Temperatura przechowywania | -40°C+75°C |
| Odpowiedni poziom RH | 5 ‰ 95% |
Stopień ochrony: IP65 / IK07
Standardy EMC:
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
Ochrona ESD: 15KV
3Język klawiatury
Domyślny język klawiatury to US.
Opcjonalny dla dostosowanych różnych języków, takich jak hiszpański, francuski, niemiecki, portugalski, włoski, rosyjski, arabski, perski itp.
4Rysunek instalacji
![]()
5Strona internetowa aplikacji
Ta klawiatura jest przeznaczona głównie do użytku w pozycjach nie nadzorowanych lub pół nadzorowanych różnych aplikacji dostępu, terminali internetowych i kiosków informacyjnych na uniwersytetach, centrach handlowych, hotelach,Banki, lotniska, dworce kolejowe i inne miejsca publiczne, automaty sprzedające bilety, stacje benzynowe, bankomaty (ATM/CDM), telefony internetowe itp.
6. więcej zdjęć:
![]()
![]()
![]()
![]()
7Proszę zauważyć:
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie zostały wykonane w rzeczywistych warunkach.Prosimy o odniesienie się do rzeczywistych otrzymanych produktów dla dokładnego przedstawieniaDziękuję za zrozumienie.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tych przedmiotów, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji, dziękuję.