12-klawiszowa, wodoodporna i pyłoszczelna klawiatura ze stali nierdzewnej
Dostępna personalizacja
Montaż na panelu tylnym, dostępny model z montażem na panelu przednim
Więcej informacji, prosimy o kontakt:
W/A: +8613502800300
eMail: richbank@163.com
Obsługa wielu języków
Klawiatura domyślnie ustawiona na język amerykański angielski, z możliwością personalizacji dla różnych języków, w tym hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał panelu i klawiszy | Płyta bazowa ze stali nierdzewnej SUS304 |
| Materiał płyty bazowej | Stop aluminium |
| Cykl życia klawisza | Minimum 2 miliony |
| Siła nacisku klawisza | 2-3N |
| Długość skoku klawisza | 0,6 mm |
| Wymiary | 106×110×16 mm |
| Rozmiar panelu | 100×91,5 mm |
| Waga | 275 g |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |
| Wilgotność względna pracy | 10-95% |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +75°C |
| Wilgotność względna przechowywania | 5-95% |