| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | jako zdjęcie |
| Waga | 375g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 700g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 660g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 375g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |
| Szczegóły pakowania | Zbywalny |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |
| Szczegóły pakowania | Zbywalny |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Domyślnym kolorem jest stal nierdzewna, a kolor światła można dostosować |
| Waga | 230G |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |