| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Biały i Czarny |
| Waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Material | PET & Aluminum alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | off-white, OR Dark grey |
| Weight | 470g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Stan produktów | Magazyn |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Zmień życie | Ponad 20 milionów operacji |
| Montaż panelowy | Tak |
| Dowód wandali | IK07 |
| Mocowanie panelu | Tak |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Układ | Dostosowane |
| stan produktów | Magazyn |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Mocowanie panelu | Tak |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Układ | Dostosowane |
| stan produktów | Magazyn |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Materiał | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 1450g na sztukę |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |