| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 1760 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 1260 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | IP65 ANTYSTATYCZNY |
| Kolor | BIAŁY LUB CZARNY DOSTOSOWANY |
| waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 1450g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 1450g na sztukę |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | jako zdjęcie |
| Waga | 375g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |