| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | ,wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3060g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | ,wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3060g |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |
| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Tworzywo | Kauczuk krzemowy (panel) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, podświetlany |
| Kolor | Jako obraz |
| Waga | 390g/bez kabla, 450g/z kablem |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |