| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |
| Szczegóły pakowania | Zbywalny |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1250 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Interfejs | Usb |
|---|---|
| Rozdzielczość dotykowa | 1000 dpi |
| Kluczowa żywotność | 10 milionów naciśnięć klawiszy |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Poziom wodoodporności | IP65 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Status produktów | Magazyn |
|---|---|
| Zmywalny | Tak |
| Dowód wodny | wsparcie |
| Układ | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |