| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Biały i Czarny |
| Waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Material | PET & Aluminum alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | off-white, OR Dark grey |
| Weight | 470g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Status produktów | Magazyn |
|---|---|
| Zmywalny | Tak |
| Dowód wodny | wsparcie |
| Układ | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Mocowanie panelu | Tak |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Układ | Dostosowane |
| stan produktów | Magazyn |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Stan produktów | Magazyn |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Zmień życie | Ponad 20 milionów operacji |
| Montaż panelowy | Tak |
| Dowód wandali | IK07 |
| Stan produktów | Magazyn |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Zmień życie | Ponad 20 milionów operacji |
| Montaż panelowy | Tak |
| Dowód wandali | IK07 |
| Czujnik torbulowy | Optyczny |
|---|---|
| Dowód wandali | IK07 |
| Montaż panelowy | Tak |
| Układ | Dostosowane |
| Status produktów | Magazyn |