| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Domyślnym kolorem jest stal nierdzewna, a kolor światła można dostosować |
| Waga | 230G |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 350g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | Wodoodporny |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| waga | 275g |
| Szczegóły pakowania | Zbywalny |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1250 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Interfejs | Usb |
|---|---|
| Rozdzielczość dotykowa | 1000 dpi |
| Kluczowa żywotność | 10 milionów naciśnięć klawiszy |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Poziom wodoodporności | IP65 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |
| Szczegóły pakowania | negocjowalne |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | CHINY (CZĘŚĆ LĄDOWA) |
| Nazwa handlowa | RICH |