| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Waga | 1250 g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1260g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1760g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiał | Kauczuk krzemowy (panel) |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | jako zdjęcie |
| Waga | 390g/bez kabla, 450g/z kablem |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3500g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Jako obraz |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| waga | 1550g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3500g |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3500g |