| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3500g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3500g |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3060g |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3500g |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| Waga | 3500g |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |