| Materiał | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy i odporny na przemoc |
| Kolor | srebra |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Waga | 1650 g na sztukę |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1150g per piece |
| Material | PET |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Weight | 470g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna (panel) |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 700g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna (panel) |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 350g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Waga | 1450g na sztukę |