| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | IP65 ANTYSTATYCZNY |
| Kolor | BIAŁY LUB CZARNY DOSTOSOWANY |
| waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Biały i Czarny |
| Waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | jak obrazek |
| Waga | 680 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |