| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Waga | 1450g na sztukę |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Kauczuk krzemowy (panel) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, podświetlany |
| Kolor | jak obrazek |
| Waga | 390g/bez kabla, 450g/z kablem |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
|---|---|
| Wodoodporność | IP65 |
| Waga | 1,2 kg |
| Nazwa produktu | Przemysłowa klawiatura komputerowa |
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Jako obraz |
| Waga | 600g za sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Waga | 660 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Kauczuk krzemowy (panel) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, podświetlany |
| Kolor | Jako obraz |
| Waga | 390g/bez kabla, 450g/z kablem |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | PET (panel panelowy) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | jak obrazek |
| Waga | 680 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Kauczuk krzemowy (panel) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, podświetlany |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 390g/bez kabla, 450g/z kablem |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Język klawiatury | Domyślny język klawiatury to amerykański i obsługuje niestandardowe różne języki |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |