| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | ,wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3060g |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1750 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 3500g |
| Tworzywo | SUS304 ze stali nierdzewnej ((SUS316 jest opcjonalny)) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc i przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji |
| waga | 1450g na sztukę |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1250 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |