| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Tworzywo | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Zapieczętowany ocena | IP65 z panelu przednim |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |
|---|---|
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Tworzywo | Metal |
| Ważyć | 21 mg/PC |
| Zapieczętowany ocena | IP65 z panelu przednim |
| Key Life | 2 Million Of Operations |
|---|---|
| Colour | Black |
| Keypad Material | Stainless Steel |
| Sealed Grade | IP65 From Front Panel |
| Dimension | 100mm*91.5mm |
| Cusotmized Letter | Yes |
|---|---|
| Feature | WATERPROOF |
| Ip Rate | IP65 |
| Material | Metal |
| Keypad Material | Stainless Steel |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |
|---|---|
| kluczowe życie | 2 miliony operacji |
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Funkcja | Wodoodporny |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Tworzywo | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Zapieczętowany ocena | IP65 z panelu przednim |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Jako obraz |
| Waga | 295g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |