| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| Waga | 1450g na sztukę |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 1760 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Stan produktów | Magazyn |
|---|---|
| Materiał kluczy | Stal nierdzewna |
| Zmień życie | Ponad 20 milionów operacji |
| Montaż panelowy | Tak |
| Dowód wandali | IK07 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, anti-vandalism |
| colour | as picture |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1550g per piece |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Jako obraz |
| Żywotność kluczyka | ponad 2 miliony operacji. |
| waga | 1550g na sztukę |
| Tworzywo | PET i ALUMINIUM |
|---|---|
| Funkcja | IP65 ANTYSTATYCZNY |
| Kolor | BIAŁY LUB CZARNY DOSTOSOWANY |
| waga | 470 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Status produktów | Magazyn |
|---|---|
| Zmywalny | Tak |
| Dowód wodny | wsparcie |
| Układ | Dostosowane |
| Temperatura pracy | -40℃ do +65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna (panel) |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Wymiary | 18,4*10,4*2CM |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 350g na sztukę |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | srebra |
| Waga | 1760 g na sztukę |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
|---|---|
| Wodoodporność | IP65 |
| Waga | 1,2 kg |
| Nazwa produktu | Przemysłowa klawiatura komputerowa |
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |