| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, przeciwwybuchowy |
| Kolor | Srebrny |
| waga | 1250 g na sztukę |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Jako obraz |
| Waga | 295g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 350g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 375g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Tworzywo | Stal nierdzewna SUS304 |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc, podświetlany |
| Liczba kluczy | 16 |
| Poziom ochrony | IP65/IK07 |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |
|---|---|
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Tworzywo | Metal |
| Ważyć | 21 mg/PC |
| Zapieczętowany ocena | IP65 z panelu przednim |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Tworzywo | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał klawiatury | Stal nierdzewna |
| Zapieczętowany ocena | IP65 z panelu przednim |
| Tworzywo | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Funkcja | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | Jako obraz |
| waga | 350g |
| Temperatura robocza | -40℃~+65℃ |
| Materiał | SUS304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Cechy | wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na przemoc |
| Kolor | jako zdjęcie |
| Waga | 375g |
| Temperatura pracy | -40℃~+65℃ |